Jedz Pij Warszawo – Piotr Popiński na temat festiwalu. Dlaczego warto tu być?

Grzegorz Czepułkowski i Piotr Popiński

W dniach 25 i 26 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki odbywa się festiwal „Jedz Pij Warszawo”. To największe kulinarne wydarzenie roku prezentujące zarówno historię, tradycję i kulturę jak również najnowsze trendy gastronomiczne stolicy.

Jedz Pij Warszawo – Piotr Popiński na temat festiwalu. Dlaczego warto tu być?

https://www.youtube.com/watch?v=lsGDOrR_5m8
Jedz Pij Warszawo – Piotr Popiński na temat festiwalu | Dlaczego warto tu być?

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane