Łomża Vive Kielce pokonała Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów!

Fot. EHF

To było wielkie widowisko. Łomża Vive Kielce pokonała Paris Saint-Germain 35:33 w ramach 5. kolejki Ligi Mistrzów i utrzymała pozycję lidera grupy A.

Losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund gry, szalę zwycięstwa na korzyść kielczan przechyliły bramki Igora Karacica.​​

https://www.instagram.com/p/CGqMfn3gzsB/?utm_source=ig_web_copy_link
@kielcehandball Instagram

Łomża Vive Kielce – Paris Saint-Germain HB 35:33 (18:18)​​

Łomża Vive Kielce: Kornecki, Wolff, Wałach – Vujović, Sićko 1, A. Dujshebaev 7, Tournat 2, Karacić 13, Lijewski 1, Moryto 3, Fernandez 3, Kaczor, D. Dujshebaev 1, Gębala, Karalek 4, Gudjonsson​​

Paris Saint-Germain HB: Gerard, Genty 1 – Ntanzi 2, Keita 1, Kristopans 2, Kounkoud 1, Despreaux, Sole, Toft Hansen 3, Remili 5, Grebille 2, Syprzak 6, Morros, Hansen 10, Prandi​​

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane